Peeling kwasowy jest to specjalistyczny zabieg kosmetycznym, polegający na złuszczeniu obumarłego naskórka. Jeżeli mamy do czynienia ze skórą suchą, szorstką, tłustą, trądzikową, zanieczyszczoną z bliznami lub wiotką, pozbawioną elastyczności ze zmarszczkami to wystarczające wskazaniami do wykonania zabiegu przy zastosowaniu peelingów .

 

Peelingi kwasowe możemy podzielić na mechaniczne i chemiczne a także głębokie, średniogłębokie i powierzchniowe.
W trakcie szkolenia omówione są wszystkie peelingi kwasowe o różnym pH a także o różnych stężeniach. Począwszy od tych ,które wykorzystywane są w gabinetach kosmetycznych a skończywszy na peelingach medycznych.

 

Program szkolenia obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną, czyli WARSZTATY, gdzie każda z uczestniczek wykonuje zabieg !!!

 

Nasze szkolenia, to nie prezentacje a profesjonalna wiedza i umiejętności, które pozwolą na wykonywanie zaawansowanych zabiegów eksfoliacji chemicznych w twoim gabinecie.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy doradzą, które szkolenie jest dla Państwa najlepsze. Podczas naszych szkoleń otrzymacie pełną wiedzę o preparatach oraz technikach pracy. Zdobędziecie praktyczne umiejętności na warsztatach a po szkoleniu możecie nabyć nasze produkty w atrakcyjnych cenach i po powrocie do salonu natychmiast poszerzyć atrakcyjność waszych zabiegów zdobywając nowych klientów.

Już dzisiaj skontaktuj się z naszymi specjalistami i umów się na dogodny dla siebie termin oraz miejsce szkolenia.

whitemoon 2010