Autorski kurs rytuału kokosowego CocoZone

Jedyny i autorski rytuał oparty na samodzielnie wykonanym w obecności klienta peelingu bazującego na czystym oleju kokosowym. Wykładowca podaje różne techniki i możliwości wykonania kilku peelingów w zależności od preferencji klienta. Następnie wykonywany jest ceremoniał przygotowania oleju do masażu, ponieważ olej kokosowy w naturalnej formie występuje w postaci stałej (temp topnienia oleju 25-27 st Celsjusza). Powoduje to, że cała forma i ceremonia staje się jeszcze bardziej efektowna i atrakcyjna. Sam rytuał, to połączenie technik manualnych oraz z użyciem misek kokosowych, które są kolejnym efektownym narzędziem pracy podczas masażu. Sam masaż jest niezwykle relaksujący oraz miły i przyjemny. Inspiracje czerpane były z technik rytuałów tropikalnych wysp oraz znanych i bardzo atrakcyjnych już na naszym rynku masażów polinezyjskich.


Rytuał kokosowy z miskami kokosowymi – rytuał dzieli się na dwie części:  peeling całego ciała oraz masaĹź.

  • Całość rozpoczyna się od peelingu ciała sporządzonego na bazie oleju kokosowego, cukru trzcinowego oraz z dodatkiem naturalnych wiĂłrkĂłw kokosowych. Takie połączenie  powodują delikatne, przyjemne ale bardzo skuteczne usuwanie martwego i zrogowowaciałego naskĂłrka z powierzchni ciała. Czyni to skĂłrę jedwabista gładką i delikatną. Tak przygotowane ciało idealnie nadaje się do relaksującego masaĹźu.
  • MasaĹź  odbywa się  na bazie ciepłego oleju kokosowego pozyskiwanego z miąższu kokosa. Powolny i rytmiczny masaĹź łączący w sobie techniki polinezyjskie, wschodnie i głęboko relaksacyjne doskonale wpływa na rozluĹşnienie wszystkich napięć, daje uczucie odprężenia i relaksu, a olej kokosowy czyni skĂłrę nawilĹźoną i potęguje działanie wygładzające. 1,5 h w ciszy klimacie spokoju pozwoli zapomnieć o troskach, problemach, a aromat kokosa zawsze będzie przywoływał kojące chwile spędzone w Państwa ośrodku Spa.

Osoby zainteresowane szkoleniami prosimy o kontakt

info(at)strefa-spa.pl

whitemoon 2010