Jesteśmy jedną z najbardziej uznanych na arenie międzynarodowej firmą medycyny estetycznej i kosmetycznej

 

Oferujemy szeroką gamę kosmetyków zarówno dla medycyny profesjonalnej jak i pacjenta. Na rozwiązanie każdego problemu estetycznego w najbezpieczniejszy i najbardziej skuteczny sposób.

Jesteśmy świadomi estetycznych i kosmetycznych problemĂłw, ktĂłre dotyczą naszych pacjentĂłw i dlatego podchodzimy do nich globalnie, dostarczając najbardziej innowacyjne produkty do pielęgnacji oraz  profesjonalne i niezwykle zaawansowane kosmetyki dla pacjenta do kontynuacji w domu.

Nasz cel, to zwalczanie problemu estetycznego u jego źródła.
Początkowo zespół międzynarodowych lekarzy wykrywał i analizował te problemy estetyczne w naszym laboratorium, zespół farmaceutów i chemików następnie zaprojektował najlepszy skład środków do ich rozwiązania. Nadaliśmy naszym produktom najlepszą i najbardziej zaawansowaną formułę, aby uzyskać wysoka jakość i wydajność, jednocześnie minimalizując wrażliwość na alergie i dyskomfort pacjenta.

Nasza filozofia w projektowaniu produktĂłw , to stosowanie wysokiego stężenia składnikĂłw  o minimalnej zawartości substancji pomocniczych, w celu osiągnięcia wysoce skutecznego środka, odpowiedniego do wszystkich typĂłw skĂłry, nawet najbardziej wraĹźliwej.

Farmaceutyczna jakość kosmetyków

whitemoon 2010