Mesolux ™ SYSTEM PHOTO-ELEKTROPORACJI

to nowe nieinwazyjne wprowadzenie transepidermalnie substancji czynnych metodą elektroporacji, który obejmuje fototerapię.

Technologia elektroporacji MESOLUX polega na kontrolowanym wykorzystaniu wysokiego napięcia impulsów elektrycznych. Te impulsy poprzez czasowe otwarcie porów w lipidowych dwu warstwach błon komórkowych przez zwiększenie przepuszczalności i tworzy kanały w szczelinie w przestrzeni międzykomórkowej. Dlatego też duża ilość składników aktywnych przenika poprzez skórę lub system kanałów gruczołów. Aktywuje przenikanie przez warstwę rogową, ścian i gruczołów łojowych jednostek potowych. Mechanizm ten jest zarówno odwracalny i przemijający. Skóra wraca do stanu pierwotnego w ciągu krótkiego upływu czasu.

 

Mesolux ™ SYSTEM PHOTO-ELEKTROPORACJI


1-Mesolux jest jedyną działającą na impulsy wysokiego napięcia, które osiągają 300 Vpp na twarzy i 600 Vpp w zabiegach na ciało, nie powodując dyskomfortu lub bólu dla pacjenta.

Systemy na rynku z technologią impulsów wysokiego napięcia zazwyczaj osiągają maksymalnie 75 Vpp, jeżeli wzrasta wartość Vpp to również wzrasta odczuwalność bólu. W Sisneo poprzez najnowsze osiągnięcia techniczne naszego laboratorium osiągnięto w znacznie wyższym napięciu eliminację odczuwania bólu.

Podczas zabiegu naszym urządzeniem klient nie odczuwa dyskomfortu oraz bólu.

 

2 - Jest to jedyne urządzenie, które oferuje zabiegi na skórę głowy i włosy, aby oferować zarówno zabiegi na łysienie i poprawę kondycji włosów.

Posiada również końcówki do zabiegów twarzy i ciała.

 

3 - Nasza elektroporacja w połączeniu z fototerapią [ falą światła do 633nm], która łączy efekt fibrogeniczny, jako działanie rozszerzające naczynia, poprawy mikrokrążenia w ten sposób zwiększając dyfuzję aktywnego składnika wprowadzanego przez elektroporację.

 

whitemoon 2010