Szkolenia

Wiedza i doświadczenie to nasz atut, ktĂłrym chcemy się z Tobą podzielić.  

Podczas naszych szkoleń dostarczymy Ci moĹźliwości szybszego osiągnięcia celĂłw, skutecznego zmierzenia się ze stawianymi sobie wyzwaniami  oraz  rozwinięcia kluczowych dla osiągnięcia rezultatu postaw, wiedzy i umiejętności dla Ciebie i Twojego personelu.

W szkoleniach biorą udział Ĺźywi ludzie, sam proces szkoleń teĹź jest Ĺźywym organizmem. Ich przebieg ma swĂłj indywidualny i wyjątkowy charakter dopasowany do Twoich  potrzeb.

 To od wiedzy i umiejętności personelu zaleĹźy sukces i powodzenie Twojego biznesu oraz jego płynne i sprawne funkcjonowanie.  

Od dnia 15. stycznia bieżącego roku oferta szkoleniowa, która Państwu proponujemy opiera się o najnowsze badania polskiego i austriackiego sektora usług Beauty. Informacje przekazywane poparte są także wiedzą praktyczną, co finalnie daje treściwe wykłady, pokazy oraz warsztaty.

Proponujemy Państwu szkolenia skierowane dla osób związanych z branżą Spa i Wellness (inwestorów, managerów, kosmetologów, terapeutów, recepcjonistów) oraz przyszłych adeptów tego sektora.

Oferujemy kilka wariantów szkoleń:

- indywidualne – tematyczne, przygotowane specjalnie dla konkretnego Klienta. Tu nasi specjaliści, opracowując merytorycznie szkolenie, biorą głównie pod uwagę preferencje Klienta oraz odpowiadają na nurtujące go pytania. Wszystko to w oparciu o część teoretyczną oraz praktyczną – warsztatową. Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje oryginalny certyfikat potwierdzający uczestnictwo i stwierdzający osiągnięcie pewnego pułapu wiedzy z tematu, jaki był przedmiotem szkolenia.

- grupowe – organizowane w wielu miastach Polski szkolenia o konkretnej tematyce. Oferta taka odpowiednio wcześnie pojawia się w naszym menu. Po uzyskaniu preferowanej liczby zgłoszeń odbywa się szkolenie we wskazanym wcześniej miejscu i czasie. 10 – 12 osobowe grupy zapewniają dobrą komunikację trenera z osobami szkolonymi. Tutaj także jest część teoretyczna i praktyczna. Uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

- szkolenia jedno lub dwudniowe – w zależności od tematyki szkolenia i tego jak obszerny materiał trenerzy mają do przygotowania, szkolenie może trwać jeden lub dwa dni.

whitemoon 2010