Zapraszamy na www.theraspa.pl

Filozofia:

Naszym marzeniem było stworzyć linię kosmetyków dla Klientów wymagających, świadomych i spragnionych nowości. Dziś wiemy, że udało nam się stworzyć „kosmetyczną wolność”.

Thera SPA daje wolność wyboru, uwalnia zmysły, czaruje zapachem i zachwyca efektem. Thera SPA przełamuje stereotypy, zrywa z nudą i otwiera nowe możliwości, jest zaproszeniem do przygody z kosmetyką.

Oto Thera SPA „Kosmetyczna Wolność”

 

Marka Thera SPA zrodziła się z myśli o pięknie, dotyku, zapachu. Z marzeń o wygodzie w indywidualnym wyborze najlepszego zabiegu właśnie w tej jednej konkretnej chwili, dokładnie wtedy kiedy nasz klient pojawia się w gabinecie.

Oryginalność Thera SPA kryje się w samodzielnym komponowaniu zabiegów kosmetycznych w zależności od potrzeb skóry ale również nastroju, a bogata gama olejków zapachowych gwarantuje cudowne chwile relaksu i aromaterapii.

Jak to działa:

Produkty Thera SPA dzielą się na produkty bazowe o neutralnym zapachu: peeling, balsam, masło, maska i olej do masażu oraz produkty zapachowe pełniące funkcję aromaterapii.

W pierwszej fazie przeprowadzany jest wywiad z Klientem i wspólny wybór odpowiedniej bazy do zabiegu. Faza druga to dobór olejku zapachowego zapewniającego najmilej spędzony czas w gabinecie kosmetycznym. Bogata gama olejków zapachowych podnosi atrakcyjność zabiegu.

Dodatkowo neutralna baza zabiegowa podpowiada różnorodne rozwiązania autorskie, tj.: mieszanka z kawą, musli, suszonymi owocami.

Proces przygotowania kosmetyku do zabiegu odbywa się przy Kliencie tworząc jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny rytuał do którego z przyjemnością każdy wróci.

Dopełnieniem jest szeroka gama produktów uzupełniających rytuały od olejków do aromaterapii wnętrz po akcesoria do wykonywania zabiegów.

whitemoon 2010