TransDermalna Aplikacja

Piękno, które „zachodzi za skórę”

 

 

Podstawą dla zdrowej i pięknej skóry są zdrowe i żywe komórki skóry. Tyle mówi teoria. Dotychczas jedynie inwazyjne formy terapii pozwalały na dotarcie do głębiej położonych warstw skóry. Aby przeniknąć w głąb skóry właściwej, nie można obejść się bez bolesnego i pełnego ryzyka zastosowania skalpela i igieł.

Efekt ogranicza się do bezpośredniego działania na najwyższe warstwy skóry.

Ale teraz jest Seyo® TDA - pierwszy na świecie opatentowany system leczenia, w którym wartościowe składniki, takie jak kwas hialuronowy lub fitofarmaceutyki, wzbogacane wysoko stężonym tlenem, sterowane komputerowo - mogą być transportowane bez bólu pod skórę. TDA oznacza “TransDermalną Aplikację”.

Do tego nowatorskiego systemu transportującego włączono substancje czynne i substancje aktywne, które dopiero umożliwiają przenikanie przez skórę. Podczas aplikacji wytwarzana jest równomierna, ukierunkowana wiązka ze zdefiniowanych mikrojednostek i z prędkością ponaddźwiękową, taktowaną do częstotliwości nanoszona jest na górne warstwy skóry.

Terapia jest całkowicie bezdotykowa i wytwarza jedynie punktowy ucisk na powierzchni skóry, jak podczas masażu.

Dermatolog lub odpowiednio przeszkolona kosmetyczka prowadzą głowicę aplikatora Seyo® w odpowiednio zdefiniowanym odstępie ponad leczonymi partiami skóry. Pod skórą powstają więc magazyny substancji czynnych stosunkowo dużej wielkości, lecz równomiernie rozłożone, które zapewniają długotrwałe zaopatrzenie głębokich warstw skóry.

To, co brzmi tak prosto jest rezultatem intensywnych prac badawczych i rozwojowych i aktualnie jedyną regeneracyjną, nieinwazyjną formą terapii, która daje skórze maksymalne głębokie nawilżenie. Wynikiem jest widoczne i odczuwalne polepszenie wyglądu i stanu skóry. SEYO® TDA jest również idealne w przypadku problemów skórnych, nadaje się znakomicie dla skóry uszkodzonej lub szczególnie wrażliwej i zapobiega oraz w sposób trwały naprawia proces tworzenia zmarszczek. Seyo® to milowy krok w kierunku doskonałości estetyczno- dermatologicznej

z optymalną regeneracją komórek.

 

whitemoon 2010