ReviCell

Na rynku istnieje wiele systemĂłw o częstotliwości radiowej, pierwsze to monopolarne: są całkowicie przeciwwskazane do  zabiegĂłw estetycznych i bardziej zorientowane na rehabilitację lub fizykoterapię , poniewaĹź prąd nie rozprzestrzenia się tylko w skĂłrze , Ĺźe krąży innych części ciała i celem pracy są bardziej zorientowane na ocieplenie mięśnia .

W ofercie mamy bipolarny RF , ma dwa bieguny w rękojeści w ten sposĂłb energia krąży tylko przez skĂłrę , bez ryzyka dla pozostałych organĂłw.  Na rynku pojawiają się aparaty wirtualnie zwiększające liczbę pĂłl biegunowych w głowicy . Ale prawda jest taka energia elektryczna ma tylko dwa bieguny dodatni i ujemny , tak Ĺźe wszystko to fikcja, bipolarny , pentapolar , etc.

Wszystko to są dwubiegunowe z jednym lub dwiema elektrodami podłączonych zewnętrznie lub wewnętrznie i jest to kwestią marketingu .

Nasz ReviCell wykorzystuje energię bipolarną z koncentryczną kołową głowicą , dzięki czemu energia rozłożona jest równomiernie na żądanej głębokości dla różnych zabiegów na całej powierzchni, zarówno na twarzy jak i ciele.

Połączyliśmy energię fal radiowych z fototerapią o długości fali 590 nm , osiągając w ten sposób bezprecedensowe ujędrnianie i restrukturyzację skóry.

whitemoon 2010