Co wyrĂłznia system SEYOÂŽ TDA?

 

SEYO® TDA jest doskonałym połączeniem działania fizykalnego i galenicznego. Urządzenie obejmuje indywidualnie dopasowane programy zastosowań do różnych typów skóry i faz jej starzenia się. Umożliwia on również fizykalną aplikację wedle wzoru produktów galenicznych przy pomocy perfekcyjnie dobranych parametrów zastosowania dla poszczególnych produktów. Przy tym zależało nam na wcieleniu w życie naszych doświadczeń naukowych. Myśląc o wszystkich projektach, zawsze bardzo zwracamy uwagę na możliwość zastosowanie pomysłów w praktyce.

 

 

Jest rzeczą absolutnie konieczną by dostarczać komórkom niezbędnych składników odżywczych. Wiele dostawców produktów kosmetycznych produkuje produkty, które zapewniają krótkie przyjemne uczucie, ponieważ zawierają syntetyczne olejki, takie jak silikony. Nie ma to dużego wpływu ani na zaopatrzenie skóry w składniki, ani na jej pielęgnację. Jest wręcz odwrotnie: zamknięcie porów utrudnia oddychanie skóry i przyspiesza procesy starzenia. W SEYO® zawsze zwracamy uwagę na regeneracyjny aspekt pielęgnacji. W przypadku walki z procesami starzenia się skóry nie wolno zapominać o połączeniu terapii z zaopatrywaniem komórek skóry w składniki aktywne i tlen. Dla nas nie liczy się krótkotrwały poblask, lecz długotrwały i dający się zmierzyć sukces estetyczny.

 

 

Piękno jest jednak pojęciem względnym i ostatecznie każdy jest tak tylko piękny, na ile się czuje. Ważne jest całościowe zrozumienie stref problemów i zależności organizmu. Tak więc w SEYO® poprzez ukierunkowane, przezskórne dostawy tlenu walczymy nie tylko na poziomie biologicznym ze szkodliwym niedotlenieniem, przywracamy również równowagę gospodarce rodników i dostarczamy komórkom niezbędne składniki odżywcze i aktywne, wywierając w ten sposób pozytywny wpływ na regeneracyjny potencjał skóry.

 

 

whitemoon 2010